Jaunumi

Ziemassvētku brīnumu bērni meklē kopā ar Īkstīti

„Tie, kuri brīnumiem tic, paši tos spēj arī radīt," tā labdarības akcijas „Brīnumam tici" noslēgumā mazākajiem Talsu novada iedzīvotājiem atgādināja domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus. Un šogad svētku brīnumu radīja vairāki uzņēmumi un privātpersonas, kas kopā akcijai saziedoja 3670 latus.

Akcijas noslēgumā 22.decembrī pie Talsu novada mazturīgo un trūcīgo ģimeņu bērniem, daudzbērnu ģimenēm un Strazdes bērnu nama audzēkņiem kinoteātrī „Auseklis" ieradās muzikālais uzvedums „Īkstīte". Bērniem bija iespēja ne tikai just līdzi mazmazītiņās meitenes piedzīvojumiem, sastapt neglītā krupja dēlu un neredzīgo bagātnieku kurmi, bet arī iepazīt klasisko mūziku un baletu. Kamēr bērnus saistīja aizraujošais sižets, vecāki varēja aizdomāties par to, kas ir pateicība, žēlsirdība un mīlestība. Pasākuma noslēgumā ieradās tik ilgi gaidītais Ziemassvētku vecītis ar svētku paciņām, bet prom devās aizkustināts par bērnu sagatavotajiem dzejoļiem un dziesmām.
Mēs nevaram palīdzēt visiem, bet ikviens var palīdzēt kādam. Tāpēc Talsu novada pašvaldība un Talsu novada fonds saka sirsnīgu paldies par ikvienu ziedotu latu un par savu sirds durtiņu atvēršanu, kas ļāva uzziedēt 190 Talsu novada bērnu smaidiem, iemirdzēties acīm un daudziem maziem roku pāriem pieķerties pie Ziemassvētku vecīša kažoka!

Paldies ziedotājiem: IK „Leons un Radi", SIA „Autoseniors", SIA „Kurzemes sēklas", SIA „San B", SIA „LMK", SIA „Talsu Tehnika", SIA „Pindstrup Latvia", SIA „Stats", SIA „O.Bāres būvmateriāli", SIA „Rika I&K", SIA „Janvāri", SIA „Apsīte", AS „Talsu piensaimnieks", z/s „Paegļi", SIA „CVS", SIA „Pretpils", z/s „Jaunziliņi", SIA „Bauart", SIA „Talsu meliorators", z/s „Līvas", SIA „Amatas", z/s „Vītoliņi", z/s „Jaunķeiri", Ivetai Niedrājai, Ivetai Brožai, Lienei Gricmanei, Artim Cietvīram, Ārim Zapackim, Daigai Muceniecei, Sandrai Pētersonei, Aivaram Lācarum un anonīmajiem ziedotājiem.

Labdarības akcija „Brīnumam tici" Talsu novadā notiek jau vairāk nekā 13 gadus, bet jau ceturto gadu Talsu novada pašvaldība to organizē sadarbībā ar Talsu novada fondu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums