Jaunumi

Vēl šonedēļ var atbalstīt akciju „Brīnumam tici”

Labdarības akcija „Brīnumam tici" noslēgsies šo svētdien, 22.decembrī, kad ap 200 Talsu novada bērnu tiksies ne tikai ar Ziemassvētku vecīti, bet arī ar Īkstīti, Princi, Lauku peli un Kurmi. Šobrīd akciju jau atbalstījuši vairāki iedzīvotāji un uzņēmumi, bet ikviens labas sirds cilvēks ar ziedojumu akciju var atbalstīt līdz pat nedēļas nogalei.

Iepriekšējos gados bērni svētkus pavadīja Talsu hokeja hallē, Rūķu darbnīcā un satikās ar Imanta Ziedoņa pasakas Pogu, bet šoreiz Ziemassvētku brīnumu bērniem uzburs muzikālais uzvedums „Īkstīte". Pazīstamā pasaka bērniem saprotamā un atraktīvā veidā ļaus iepazīt klasisko mūziku, jo instrumentālisti, dziedātāji un aktieri būs ģērbušies mazajiem pazīstamu pasaku tēlu kostīmos.

Akciju organizē Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Talsu novada fondu.

Labdarības akcijas "Brīnumam tici" ziedojumu konts:

Talsu novada fonds

Reģ.Nr.50008073841, adrese K.Valdemāra iela 17a, Talsi
Citadele banka, konts: LV49PARX0006168200011
Norāde: ziedojumu akcijai "Brīnumam tici"
Prieku mēs dāvājam un prieku mēs saņemam. Tā ir māksla - priecāties, un tie ir svētki, ja mēs priecājamies! Novēlam Jums visiem atļaut priekam, laimei un mīlestībai ienākt Jūsu sirdīs!
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums