Jaunumi

Talsu novada fonds kopā ar BALTA un Ziedot.lv piešķir mantām otru dzīvi

Lai sniegtu atbalstu trūcīgajām Latvijas ģimenēm, Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (RSA Grupa) darbinieki no Talsu filiāles piedalījās Ziedot.lv projektā „Mantu otrā dzīve". Nu jau pirmie ziedojumi ar „Talsu novada fonda" palīdzību no nākuši pie ģimenēm Talsos un Laucienes pagastā.

Lai arī ikdienā arvien biežāk dzird pozitīvas ziņas par ekonomiskās situācijas uzlabošanos, līdz ar vēsāka laika iestāšanos Latvijā vēl joprojām ir „Mūsu pienākums ir palīdzēt šiem grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem. Esam gandarīti, ka mūsu darbinieki atbalstīja tos, kuriem klājas visgrūtāk", stāsta BALTA Talsu filiāles vadītāja Daiga Muceniece.

Talsinieki savu ziedojumu nogādāja Talsu novada fondā, un pirmās lietas jau atradušas jaunos īpašniekus Talsos un Laucienes pagastā. Līdz svētkiem arī pārējās mantas tiks nogādātas ģimenēm Talsu novadā, kurām šobrīd ir finansiāli grūts mirklis.

„Projekts " Mantu otrā dzīve " Talsu novada fondam ļāva pārliecināties, cik daudz vēl sirdssiltu cilvēku ir pasaulē!" uzsver Talsu novada fonda valdes priekšsēdētāja Iveta Rorbaha.

Akcijā BALTA darbinieki Talsos, Rīgā un citās filiālēs visā Latvijā saziedoja dažādas lietas, kas noder praktiskām vajadzībām. Ģimenēm tika ziedots ziemas apģērbs gan pieaugušajiem, gan bērniem, šalles, zābaki, cimdi, zeķes, jakas un bikses.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums