Jaunumi

Talsu novada fonda stipendiāts iekļūst konkursa finālā

Talantīgajam Talsu mūzikas skolas audzēknim un daudzsološajam komponistam Dāvidam Kristam Balodim izdevies iekļūt konkursa „Maksimālisti" finālā. Lai puisim saņemtu stipendiju sava talanta attīstībai, ikviens no mums var palīdzēt viņam balsojumā.

Konkursa mājas lapā www.maksimalisti.lv sadaļā „Mēneša labākie", izvēloties 2014.gada decembri, kategorijā „Mūzika 7.-12.klase" var noskatīties un ar balsojumu novērtēt Dāvida konkursa pieteikuma video. Tajā viņš pierāda savu daudzpusību, centību un prasmi spēlēt vairākus instrumentus. Viņa skolotāji atklāj, ka Dāvids ir jaunietis, kurš paspēj būt visur un darīt visu. Diktāta laikā, kamēr pārējie tiek galā ar nošu tekstu, viņš jau sacerējis otro balsi vai uzrakstījis akordus. Viņam dots īpašs talants - absolūtā muzikālā dzirde - un to viņš pierādījis jau bērnībā tikai pēc dzirdes iemācoties nospēlēt visu „Melanholisko valsi".

Dāvids Krists Balodis mācību gada sākumā saņēma Talsu novada fonda stipendiju, ko viņam piešķīra aktieris Rihards Lepers pēc šova „Izklausies redzēts". Šī stipendija sedz mācību maksu Talsu mūzikas skolā, taču puisim ļoti nepieciešami jauni un kvalitatīvi mūzikas instrumenti, lai viņš varētu piepildīt savu sapni nākotnē kļūt par profesionālu mūziķi. Viņa klavieres ir tik ļoti noskaņojušās, ka meistari pat atsakās tās labot. Arī trompete ir īrēta un veca. Tieši tāpēc Dāvids tik ļoti cer iegūt konkursa „Maksimālisti" stipendiju.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums