Jaunumi

Talsos bez maksas varēs apgūt turku valodu

Ja līdz šim Talsos varēja nobaudīt tikai turku kebabu, tad no 23.septembra ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt šai pusei tik neparasto un sarežģīto turku valodu. Nodarbības notiks bez maksas, un tās vadīs Talsu novada fonda brīvprātīgais no Turcijas.

Vedat Acar Talsos ieradās augusta sākumā “Erasmus+” programmas finansētā projektā, cenšoties ieinteresēt jauniešus labdarībā. Šobrīd viņš vēlas talsiniekus vairāk iepazīstināt arī ar savu kultūru, piedāvājot apgūt turku valodas pamatus. Nodarbības solās būt izaicinošas, jo, piemēram, turku valodas alfabētā ir diezgan daudz burtu, kādus mūsu alfabētā neatrast, un turki, vārdiem pievienojot un kombinējot priedēkļus, veido jaunus vārdus.

Nodarbības notiks reizi nedēļā līdz nākamā gada jūlijam. Pirmā iepazīšanas nodarbība notiks pirmdien, 23.septembrī, plkst.17.30. Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu sanita.liepina@tnf.lv, un e-pastā arī norādīsim nodarbības vietu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums