Jaunumi

Sākusies akcija "Apauj mani skolai"

Skolas gaitu uzsākšana nav lēts prieks un nepieciešamo lietu saraksts ir garš, sākot ar zīmuļiem un pildspalvām, beidzot ar grāmatām un sporta apaviem. Un tieši par pēdējiem Talsu novada fonds nolēmis padomāt šogad.

Ja iepriekš akcijas "Skolas soma Talsu pusē" noslēgumā maznodrošinātas un trūcīgas ģimenes saņēma dāvanu kartes grāmatnīcās, tad šogad labdarības akcija startē ar devīzi "Apauj mani skolai". Ar labu cilvēku un ziedotāju atbalstu fonds palīdzēs trūcīgo ģimeņu pirmklasniekiem iegādāties sporta apavus, lai bērni pilnvērtīgi varētu piedalīties nodarbībās un attīstīt savus talantus. "Ja ģimenes spēj bērnam sarūpēt apģērbu sporta nodarbībām, tad kvalitatīvi sporta apavi viņu maciņiem nav pa spēkam," saka Talsu novada fonda valdes priekšsēdētāja Iveta Rorbaha.

Palīdzība šogad nepieciešama 102 Talsu, Mērsraga, Rojas un Dundagas pirmklasnieku ģimenēm. Iveta Rorbaha atgādina, ka ziedojums nav tikai materiālais atbalsts, bet ar katru latu mēs reizē dodam sajūtu - tu neesi viens. Un šāds atbalsts ģimenēm nepieciešams tieši šobrīd, kad notiek aktīva gatavošanās skolas sākumam.

Kā ik gadu ziedojumus var ieskaitīt bankas kontā vai nogādāt Talsu novada fondā. Akcijas "Apauj mani skolai" komandu varēs sastapt arī Dižmāras tirgū, tāpēc nepaej garām un palīdzi kādam pirmklasniekam atplaukt smaidā!

Akcijai "Skolas soma Talsu pusē" aprit jau astoņi gadi. Akcijai atsaukušies ne tikai talsinieki, bet arī atbalstītāji Latvijā un ārzemēs, kas kopā ar fonda Ziedot.lv papildinājumu ļāvuši savākt Ls 23 820.00 un palīdzēt 872 pirmklasnieku ģimenēm Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novados.

Ziedojums labdarības akcijai „Apauj mani skolai"

Nodibinājums „Talsu novada fonds"

Reģ.Nr. 50008073841

Adrese: K.Valdemāra iela 17a, Talsi, LV-3201

A/s Citadele banka

Konts: LV49PARX0006168200011

Kods: PARXLV22
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums