Jaunumi

Labdarības zvaigžņu spēle uzburs svētkus Kāķīšos

„Ja tu domā, ka kaut kur ir kāds, kurš var palīdzēt bērniem, tad tas esi TU!” tā ir pārliecināta viena no senākajām Latvijas hokeju amatieru līgām, kas šogad svin savu 20.gadskārtu. Šo nozīmīgo notikumu Neatkarīgā Amatieru Hokeja līga (NAHL) atzīmēs ar īpašu Labdarības zvaigžņu spēli, kuras galvenie varoņi būs Strazdes bērnu nama bērni.

Šobrīd Strazdes bērnu namu par savām mājām sauc 17 dažāda vecuma bērni, kuru dzīves stāsti, neskatoties uz nelielo vecumu, ir gana skumji. NAHL vadība un līgā spēlējošās amatieru komandas ir apņēmušās kopīgiem spēkiem un iespēju robežās palīdzēt atjaunot sanitāro telpu, kuru izmanto paši mazākie iemītnieki, un kura jau sen nav labiekārtota.
Nepieciešamo līdzekļu vākšana noslēgsies īpašā NAHL Zvaigžņu spēlē, kas notiks 27.decembrī plkst.15.30 Volvo Ledus hallē. Spēles laikā notiks dažādas stafetes un meistarības paraugdemonstrējumi, un kā goda viesi pasākumā piedalīsies Strazdes bērnu nama bērni.

Labdarības akcijas organizatori aicina ikvienu 27.decembrī apmeklēt gan NAHL Zvaigžņu spēli, gan bērniem veltīto Ziemassvētku pasākumu pēc spēles un atbalstīt iniciatīvu atjaunot Strazdes bērnu nama sanitāro telpu. Ar Talsu novada fonda palīdzību arī Tev ir iespēja atbalstīt hokejistu labdarības ideju! NAHL garantē, ka visi savāktie līdzekļi tiks stingri uzskaitīti un izmantoti maksimāli primārā mērķa sasniegšanai. 

Talsu novada fonds
Reģ. Nr. 50008073841, adrese: Kr. Valdemāra iela 17a, Talsi
SEB banka, konts: LV87UNLA0050017096893
Norāde: ziedojums Strazdes bērnu namam

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums