Jaunumi

Labdarības pilsēta meklēs jaunu valdnieku

“Erasmus+” programmas atbalstītais stratēģiskās partnerības projekts “I believe in GOOD” ir līdz šim vērienīgākais Talsu novada fonda projekts. Tajā top ne tikai rokasgrāmata skolotājiem, bet arī mobilā spēle jauniešiem, kurā tie varēs iepazīt labdarību interesantā veidā.

Labie darbi, kurus skolēni veiks spēlē, notiks Labdarības pilsētā. Tās valdnieks ir sapratis, ka cienījamais gadu skaits viņam vairs neļauj veikt savus pienākumus, tāpēc viņš meklē labāko aizstājēju. Vēlēšanas ir paredzētas pēc 14 dienām, un to laikā, veicot labus darbus, ikvienam būs iespēja pierādīt, ka jaunā Labdarības pilsētas valdnieka amata cienīgs. Pavisam spēlē labie darbi būs jāveic deviņos līmeņos, bet testa periodā tiks izmēģināti pirmie četri līmeņi, kur jauniešiem jāpalīdz vecītim atrast pareizos produktus lielveikalā, pabarot kaķus un putnus, kā arī izvest pastaigā suni. Šobrīd spēle vēl ir izstrādes procesā, un notiek tās tulkošana, jo spēle būs pieejama trīs valodās – latviešu, angļu un vācu.

Paralēli norit darbs arī pie rokasgrāmatas “I believe in GOOD” izstrādes. Tā paredzēta 7. – 8.klašu skolotājiem, un katram mācību priekšmetam tiek izstrādāta viena nodarbība, kas ļaus iepazīt dažādus interesantus faktus par labdarību un iedvesmojošus stāstus. Pavisam rokasgrāmatā paredzētas 16 nodaļas. Nākamā gada pavasarī Talsu 2.vidusskolā Latvijā un Falkenbergas vidusskolā Vācijā notiks rokasgrāmatas un mobilās aplikācijas testēšana.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums