Jaunumi

Laba sirds spēj uzburt īstus brīnumus

Svētkus šogad ar nepacietību gaidīja ne tikai Talsu novada trūcīgo un mazturīgo ģimeņu bērni, bet arī trīs muzikāli un ļoti talantīgi burunduki, kas 28.decembrī ieradās mazos brīnumu gaidītājus apciemot. Bērni bija liecinieki, ka svētki bez draugiem nav patiesa prieka pilni.

Rotaļizrādes “Talantu meklējot!” galvenie varoņi saņēma uzaicinājumu pavadīt Ziemassvētkus Ņujorkā un satikt savu mīļāko dziedātāju, taču – par konkursa uzvarētāju var kļūt tikai viens no viņiem. Tā draugi sacentās, kurš prot graciozāk staigāt pa skatuvi, uzšūt krāšņāko tērpu un nodziedāt vēl skanīgāk kā lakstīgala. Konkursa žūrijā darbojās bērni, kas ar aplausiem noteica uzvarētāju, un tā braucienu uz Ņujorku saņēma visgodīgākais no burundukiem, kurš, lai uzvarētu konkursā, nesabojāja draugu tērpus un nesabēra tajos skudras. Taču bērni bija liecinieki tam, ka laba sirds spēj radīt brīnumus – burunduks tik ļoti pārdzīvoja, ka savu prieku Ņujorkā nevarēs baudīt kopā ar draugiem, ka saņēma pārsteigumu, kas ļāva braucienu baudīt visiem kopā. Ņujorkā draugi satika Ziemassvētku vecīti, kas dāvanas bija sarūpējis arī Talsu novada bērniem. Saldumu paciņas vecītis apmainīja pret sirsnīgiem smaidiem un sagatavotajiem dzejoļiem, un novēlēja, lai arī ikdienā visu starpā valda mīlestība.

“Labdarības akcija “Brīnumam tici” jau vairs nav pārsteigums, bet stabila tradīcija. Citi ik gadu dalās ar to, kas viņiem ir, lai sagādātu jums neaizmirstamus svētkus,” tā rotaļizrādes apmeklētājus uzrunāja Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus. “Audziet lieli, veseli un gudri, un sagādājiet brīnumus arī citiem – savai ģimenei, draugiem un apkārtējiem.”

Paldies visiem, kuri palīdzēja uzburt bērniem svētku brīnumu un sagādāt neaizmirstamus svētkus - SIA “Kurzemes sēklas”, SIA “Janvāri”, SIA “O.Bāres Būvmateriāli”, SIA “Talsu meliorators”, SIA “Pindstrup Latvia”, SIA “Autoseniors”, SIA “Kolumbīne”, SIA “Rika I&K”, SIA “KasPorins”, z/s “Līvas”, SIA “Apsīte”, Lienei Gricmanei, Ivetai Brožai, Normundam Tropiņam, Inai Strazdiņai, Vilnim Pūcītim, Aivaram Lācarum, Jānim Vicinskim! Pavisam labdarības akcijai “Brīnumam tici” šogad tika saziedoti 2184,64 EUR.

Labdarības akcija “Brīnumam tici” Talsu novadā notiek jau vairāk nekā 16 gadus, bet jau septīto gadu Talsu novada pašvaldība to organizē kopā ar Talsu novada fondu. Labdarības akcija ir atbalsts bērniem no trūcīgām ģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, bērniem ar īpašām vajadzībām, bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums