Jaunumi

Krīzes brīdī cilvēkiem iespēja saņemt palīdzību

Talsu novadā darbību uzsāk projekts „Palīdzi man, sirdscilvēk!", kas sniegs atbalstu personām un ģimenēm krīzes brīžos. Šobrīd par pirmajiem sirdscilvēkiem kļuvuši brīvprātīgie no biedrības „No sirds uz sirdi" un Talsu novada fonda.

Ikvienam no mums var pienākt brīdis, kad notiek nelaime, veselības stāvoklis vairs neļauj ilgtoši strādāt, ģimenes vienīgais apgādnieks paliek bez darba, ietaupījumi drīz beidzas, sociālā dienesta pabalsts nepienākas vai kāda cita situācija, kuras rezultātā ģimene paliek neēdusi, nepietiek līdzekļu higiēnas precēm, medikamentiem vai aukstajam laikam piemērotam apģērbam. Tieši šādos krīzes brīžos projekts „Palīdzi, man, sirdscilvēk!" piedāvā atbalstu, ar līdzcilvēku un atbalstītāju palīdzību cenšoties sarūpēt pārtikas pakas un citas nepieciešamās lietas. Projekts gan neparedz ilgtermiņa sociālo palīdzību - atbalstu varēs saņemt tikai vienu vai divas reizes, lai palīdzētu vissmagākajā brīdī, bet tālāk mudinātu cilvēkus uzlabot savus materiālos apstākļus.

Projekta „Palīdzi man, sirdscilvēk!" dalībnieki paredzējuši darboties Talsu, Rojas, Mērsraga, Dundagas un Kandavas novados. Ja Tev pašam vai kādam kaimiņos, pagastā vai novadā nepieciešama palīdzība, raksti uz e-pastu palidziet_man@inbox.lv, apraksti problēmu, norādi nepieciešamo palīdzību un tālruni, pa kuru varam ar Tevi sazināties. Ar projektu „Palīdzi man, sirdscilvēk!" var sazināties arī pa tālruni 25153703 (Dace), 29252737 (Anete), 25937564 (Sanita), 20054150 (Tatjana). Aicām arī atsaukties cilvēkus, kas vēlas atbalstīt ģimenes, sarūpējot dažādus pārtikas produktus, kaut vai vienu griķu vai makaronu paciņu, Kas vienam šķiet maz, kādam citam krīzes brīdī tas nozīmēs ļoti daudz! Kopā mēs varam palīdzēt!

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums