Jaunumi

Kopienu fondi starptautiskā konferencē atskatīsies uz sasniegumiem

Šo ceturtdien, 10.oktobrī Valmierā notiks starptautiska konference „Kopienu fondu kustība Baltijā - 10 gadi". Tajā arī Talsu novada fonds, kas ir viens no pirmajiem kopienu fondiem Latvijā, atskatīsies uz vietējās labdarības aizsākumiem Baltijas valstīs, kopā ar ārvalstu viesiem izvērtēs sasniegumus un diskutēs par nākotnes izaicinājumiem.

Konferencē pulcēsies visi esošie un topošie Latvijas kopienu fondi Alūksnē, Lielvārdē, Liepājā, Limbažos, Talsos, Valmierā, Kandavā un Preiļos. Viņu sasniegumus uzklausīs un vērtēs arī fondu ziedotāji, atbalstītāji, pašvaldību vadītāji, kopskaitā ap 100 cilvēku. Dalību apstiprinājuši vairāki ārvalstu viesi, tostarp „Globālā fonda kopienu fondu atbalstam" direktore Dženija Hodžsone no Dienvidāfrikas, kura sniegs ieskatu šīs jomas attīstības tendencēs citviet pasaulē.

Vietējām kopienām piesaistīts viens miljons latu, atbalstītas 600 iedzīvotāju iniciatīvas un veikts nepārtraukts izglītojošs darbs par labdarības nozīmi - tie ir galvenie skaitļi, kas raksturo kopienu fondu sasniegumus 10 gados. Konferences dalībnieki diskutēs par to reālo ietekmi.

Vakarā tiks sumināti arī jubilāri - Talsu novada fonds un Lielvārdes Attīstības fonds, kuriem šogad aprit desmitais darbības gads.

Konferences norisi un fondu darbību finansiāli nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums