Jaunumi

Fonds saņēmis Eiropas Solidaritātes korpusa Kvalitātes zīmi

Kvalitātes zīme ir apliecinājums, ka organizācija spēj veikt augstas klases aktivitātes saskaņā ar programmas „Eiropas Solidaritātes korpuss” principiem, mērķiem un prasībām. Tas nozīmē, ka Talsu novada fonds varēs turpināt uzņemt un nosūtīt jauniešus Brīvprātīgā darba projektos.

Lai saņemtu Kvalitātes zīmi Talsu novada fondam bija jāizpilda vairāki kritēriji. Tā rezultātā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra piešķīrusi kvalitātes zīmi partnerorganizācijas lomai līdz 2027.gada 31.decembrim un vadošās organizācijas lomai līdz 2024.gada 31.decembrim. Tas ir apliecinājums, ka organizācija spēj nodrošināt jauniešiem nepieciešamos apstākļus, lai viņi varētu piedalīties solidaritātes darbībās.

Talsu novada fonds brīvprātīgos gan uzņem, gan nosūta no 2016.gada. Talsos darbojušies jaunieši no Turcijas, Francijas, Maķedonijas, Slovākijas, Slovēnijas, Ukrainas, bet mūsu jaunieši ieguvuši brīvprātīgā darba pieredzi Nīderlandē, Slovēnijā, Rumānijā un Itālijā.


Foto: Jaunatne.gov.lv
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums