Jaunumi

Ar projektu konkursu jaunieši dod iespēju jauniešiem

Laba ideja kļūst par lielisku tad, kad tu sāc to kustināt – tā uzskata Talsu Jauniešu ideju laboratorijas jaunieši, tāpēc ar saviem ziedojumos savāktajiem līdzekļiem viņi vēlas atbalstīt savu vienaudžu idejas. Projektu konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” var pieteikties līdz 9.novembrim.

Jauniešu ideju laboratorija jau no pavasara īstenoja vairākus labdarības pasākumus, lai savāktu līdzekļus pašu organizētam projektu konkursam – grāmatu veidošanas nodarbību, labdarības fotostūrīti Talsu rallija laikā, bumbiņu sacensību Dižmāras tirgū un foto izstādi, kas atklāj skaistos Slovēnijas kalnus. Kopā izdevies savākt 500 EUR.

Projektu konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” var pieteikties neformālo grupu vai biedrību jaunieši. Ar saviem savāktajiem līdzekļiem Jauniešu ideju laboratorija vēlas atbalstīt savu vienaudžu radošās izpausmes, sporta un sociālās aktivitātes. Maksimālā summa, kas tiks piešķirta vienam projektam, ir 100EUR, tā parādot, ka labus darbus var paveikt ar samērā nelieliem līdzekļiem, pašu enerģiju un entuziasmu. Visas idejas būs jāīsteno līdz 2019.gada 30.aprīlim.

Projektu pieteikumus vērtēs Jauniešu ideju laboratorijas komanda, un viņi ņems vērā ideju radošumu un oriģinalitāti, budžeta plānojumu un projekta ilgtspēju.

Projekta pieteikumi jāiesniedz elektroniski, nosūtot uz e-pastu youthbank@tnf.lv ar norādi “Pieteikums JIL projektu konkursam 2018” līdz 9.novembra plkst.16.00. Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodama www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.Brīvprātīgā darba projekts "Labdarība bez robežām" tiek īstenots ar programmas "Erasmus+" finansiālo atbalstu. Talsu novada fonda darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums