Jaunumi

Adījumu akcijā sasildītas ne tikai kājas, bet arī sirdis

Akcija „Noadīsim siltumu" Talsu novadā izpelnījās necerēti lielu adītāju atsaucību - noadīti 108 zeķu pāri, 54 cepures, 42 šalles, lakati un vēl daudz citu krāsainu, siltu, labu domu un sirds siltuma pilnu rokdarbu, kas silda gan mazus, gan lielus Talsu un Dundagas novada iedzīvotājus.

Ikviens, kuram adīšanas vai tamborēšanas zināšanas nav svešas, no novembra līdz 5.februārim bija aicināts ziedot rokdarbus tiem, kuriem tas ļoti nepieciešams, lai ziemu aizvadītu siltāk. Talsu novadā atsaucās 16 individuālās adītājas, Spāres tautas nama lietišķās mākslas pulciņš „Nāmetiņš" un „Rokdarbu lāde" no Sabiles. Jau sākot ar pirmo akcijas dienu Talsu novada fonda birojā palika arvien siltāk un siltāk, jo atsaucība bija patiešām liela. Adītājas atzina, ka ir ļoti priecīgas par iespēju piedalīties labdarības akcijā un sajust, ka ar savām prasmēm un hobiju var būt kādam noderīgas Saziedotais rokdarbu klāsts ir patiešām ļoti plašs - sākot no tamborētiem grabuļiem līdz pat adītiem svārkiem un jakām - pavisam kopā 306 siltuma pilni adījumi un tamborējumi. Tie sasildījuši daudzas Talsu novada ģimenes, Talsu novada krīžu centra, Laucienes pansionāta, patversmes iemītniekus un Dundagas bērnu dienas centra „Mājas" apmeklētājus.

Akcija „Noadīsim siltumu" šobrīd ir noslēgusies, taču adītājas ne tikai no Talsu, bet arī Kuldīgas novada joprojām izrāda interesi un vēlas ziedot adījumus. Noslēguma pasākumā, kas bija kā paldies veltījums pašām adītājām, visbiežāk uzdotais jautājums bija: „Vai šāda akcija būs arī nākamajā ziemā?"

Akcijas organizatori ir Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai" sadarbībā ar Zviedrijā dzīvojošas latvietes izveidoto kustību „Stickaboo". Talsu novada fonds bija šī pasākuma reģionālais partneris.Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums