I believe in GOOD

Projekts "I believe in GOOD"

Lai izveidotu sociāli atbildīgu nākamo paaudzi un stabilas labdarības tradīcijas vietējā kopienā, projektā "I believe in GOOD" radīts intelektuālais rezultāts, kuram nav analoga visā Eiropā - neformālās izglītības metodes, kas ļauj apgūt labdarību skolā, un mobilo aplikāciju, kas spēles veidā ļauj uzrunāt jauniešus viņiem nozīmīgā vidē. Inovatīvās neformālās izglītības metodes būs palīglīdzeklis jebkuram pamatskolas skolotājam - matemātikā, vēsturē, valodu nodarbībās, dabas zinībās un citos mācību priekšmetos, tā parādot, ka labdarība nav nekas mākslīgi izdomāts, bet dabiska mūsu ikdienas sastāvdaļa un vērtība, kas interesanti izzināma un papildināma jebkurā mācību priekšmetā. Bet mobilā
Projekts noslēdzās ar starptautisku iedvesmas konferenci “Being good is good”, kas aizsāka diskusiju par labdarības nozīmi skolā. Tajā labdarības organizācijas, kopienu fondus un pedagogus, kas turpmāk darbosies ar projektā radīto intelektuālo rezultātu, iedvesmoja vairāki rokasgrāmatas varoņi, kuriem labdarība kļuvusi par dzīvesveidu.

Stratēģiskās partnerības projektā, kas ieguvis programmas “Erasmus+” finansiālo atbalstu, savu pieredzi un zināšanas apvienojušas divas valstis ar atšķirīgu filantropijas attīstības līmeni - Latvija un Vācija. Talsu novada fonds projektā "I believe in GOOD" izmantos savu 15 gadu ilgo pieredzi kopienu filantropijā, un to papildina Ingenious Knowledge GmbH ar savu inovatīvo skatījumu uz formālo izglītības sistēmu un spēļu veidu, ko dēvē par “games for changes”. Projekta ieguvums būs jūtams ilgtermiņā, un tas radīs ietekmi ne tikai uz projekta testa grupu, bet sabiedrību kopumā. Ar jaunradītām neformālām izglītības metodēm projekta mērķis ir sakustināt ūdeni, lai Latvijas, Vācijas un Eiropas iedzīvotāji aizdomājas par to, cik nozīmīgi ir par labdarību sākt runāt skolas vidē - un ne tikai runāt, bet arī veikt reālu darbību. Jaunieši kļūs par sociāli atbildīgu nākamo ziedotāju paaudzi.

17 mēnešu laikā projekta organizatori ir radījuši tādu platformu, kura ir viegli ieviešama izglītības iestādēs. Inovatīvā metode ir pārbaudīta un adaptēta arī starptautiskai lietošanai, tāpēc paredzama arī Eiropas līmeņa ietekme.


 

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums