Jaunumi

Uz skolu ar labu omu un jaunu somu!

Talsu novada fonds jau desmito gadu rīko labdarības akciju „Skolas soma Talsu pusē". Arī šogad ar ziedotāju palīdzību vēlamies Talsu novada pirmklasniekiem, kuru vecākiem finansiālā rocība neļauj iegādāties kvalitatīvas skolas somas, sagādāt priecīgu jauno mācību gadu.

Labdarības akcijā „Skolas soma Talsu pusē" var pieteikties Talsu novada trūcīgās/mazturīgās, daudzbērnu, nepilnās vai citas ģimenes, kurām ir finansiālas grūtības nodrošināt bērniem nepieciešamo skolas gaitu uzsākšanai jaunajā mācību gadā.

Lai pieteiktos labdarības akcijai, ir jāaizpilda pieteikuma anketa. Tā atrodama Talsu novada fonda mājas lapā www.tnf.lv sadaļā „Dokumenti". Vecākus aicinām aizpildīt anketu kopā ar bērniem un pierakstīt viņu pārdomas „Mana jaunā skolas soma priecāsies par..." (aicinām nevis uzskaitīt noteiktus kancelejas priekšmetus, bet izpausties radošākās pārdomās).

Aizpildītās anketas jānosūta līdz 2015.gada 15.augustam elektroniski uz e-pastu tnf@tnf.lv vai pa pastu uz adresi Talsu novada fonds, K.Valdemāra ielā 17 a, Talsi, LV - 3201.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums