Jaunumi

Tuvojas Labdarības bumbu rallijs

Jau otro gadu Talsos Dižmāras tirgus laikā notiks Labdarības bumbu rallijs, kurā katrs dalībnieks palīdzēs Talsu novada trūcīgo un mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem sagatavoties skolas gaitām.

Labdarības bumbu rallijā, 15.augustā, ikviens interesents apmaiņā pret ziedojumu varēs iegādāties biļeti ar unikālu numuru, kas tiks uzrakstīts arī uz katra ziedotāja izvēlētās bumbiņas. Noslēgumā tās tiks ripinātas lejā no Talsu pilskalna - pirmās, kas finišēs pilskalna pakājē, saņems Talsu novada fonda draugu un atbalstītāju sarūpētās balvas, bet iegūtie ziedojumi nonāks labdarības akcijai „Skolas soma Talsu pusē".

Pagājušajā gadā Labdarības bumbu rallijā kopīgiem spēkiem izdevās sarūpēt 66 balvas - dāvanu kartes, gleznas, mūzikas albumus, tējas, rokdarbus, saldumus un citas balvas, bet rallija dalībnieku saziedotie 670 eiro ļāva palīdzēt Talsu novada trūcīgo un mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem sagatavoties jaunajam mācību gadam un doties uz skolu ar labu omu un jaunu somu.

Akcijai „Skolas soma Talsu pusē" aprit jau desmit gadi. Tai parasti atsaucas ne tikai talsinieki, bet arī atbalstītāji Latvijā un Vācijā. Kopā šajos gados Talsu novada fondam izdevies savākt 35 107 eiro un palīdzēt 860 bērniem iegādāties skolai nepieciešamās kancelejas preces, sporta apavus un kvalitatīvas skolas somas.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums