Jaunumi

Sarunas pret vēzi

Sestdien, 17.februārī, Talsu novada fondā jau ceturto reizi notiks cikls “Sarunas pret vēzi”. Šoreiz tā tiks veltīta Pozitronu emisijas tomogrāfijai (PET/CT) – Latvijas onkoloģijas centra radioloģe – terapeite Lilita Roznere stāstīs, kas tā ir un kad nepieciešama? Paredzēta arī saruna ar krūts vēža pacienti un mācītāju Ilmāru Ģērmani.

2018. gada 17. februārī 15:00 – 16:30
Talsu novada fonda telpās, K. Valdemāra ielā 17a

• Kad būtu nepieciešams veikt Pozitronu emisijas tomogrāfiju (PET/CT)? (Dr. Lilita Roznere, Nukleārās medicīnas centra un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Latvijas onkoloģijas centra radiologs - terapeits)
• Saruna ar krūts vēža pacienti
• Saikne ar Dzīvības Spēku. (mācītājs Ilmārs Ģērmanis)

Pasākuma turpinājumā būs iespēja neformālā gaisotnē pārrunāt interesējošos jautājumus ar lektoriem un viesiem.

No 16:30 – 17:30 onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupas tikšanās

Nākamā sarunu reize plānota 17. martā 15.00.

“Sarunas pret vēzi” ir iedvesmojošu sarunu cikls, kura organizatori ir pārliecināti, ka slimības gaitu ne tikai ietekmē klasiskā medicīna, bet arī attieksme, dzīvesveids un noskaņojums. Tāpēc uz sarunām tiek aicināti gan profesionāli mediķi, gan pacienti, kuri ir slimību izslimojuši vai sadzīvojuši, gan mācītāji, lai kopīgi pārrunātu, iedvesmotu un atbalstītu onkoloģiskos pacientus, draugus un ģimeni.

Iniciatīva veidot onkoloģisko pacientu atbalsta grupu un sarunu pasākumus Talsos, radās pagājušā gada Lūgšanu brokastīs.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums