Jaunumi

Sākusies pieteikšanās sēklu akcijai

„Negaidi uz vēju - ņem pats airus rokās." - ar šādu Čārlza Lindberga atziņu pērnajā rudenī noslēdzās sociālās līdzdarbības projekts „paši VARAM - paši DARĀM", kas pierādīja, ka ar rūpīgu darbu ir iespējams parūpēties par ģimenes pārtikas grozu rudenim un ziemai. Nu akcija atgriežas, lai arī šajā sezonā palīdzētu tiem, kuriem sēklu un stādu iegāde ir dārgs prieks.

Sociālās līdzdarbības termins varbūt izklausās sarežģīts, bet zem tā slēpjas pavisam vienkārša iespēja trūcīgām un mazturīgām ģimenēm, kas ar savu darbu un rūpīgu dārza kopšanu var uzlabot savu labklājību - izaudzēt produktus ģimenes galdam. Turklāt šī akcija māca ne tikai ņemt, bet arī dot, jo rudenī projekta noslēgumā simboliska daļa no iegūtās ražas jāziedo citām ģimenēm, kuras tajā brīdī būs finansiāli grūtā situācijā.

Šogad pirmo reizi akcijā īpaša aktivitāte tiks veltīta arī bērniem. Viņiem būs iespēja pašiem kļūt par dārzniekiem un savā dobē, kas būs norobežota ar dāvanā saņemtu žodziņu, izmēģināt dažādas sēklas un pārliecināties, cik svarīgi ir rūpēties par savu dārzu, regulāri laistīt un ravēt, lai gala rezultāts būtu veiksmīgs.

Akcijā „paši VARAM - paši DARĀM" var pieteikties personas, kurām piešķirts maznodrošinātā vai trūcīgā statuss; ģimenes, kurās aug bērni vecumā līdz 18 gadiem, kā arī lietošanā atrodas zeme sakņkopības vajadzībām. Lai saņemtu dāvinājumā sēklas, stādu materiālu un augsnes bagātinātāju, līdz 2015.gada 23.martam jāiesniedz pieteikums Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a vai jānosūta pa e-pastu tnf@tnf.lv. Pieteikuma anketu un nolikumu var atrast www.tnf.lv sadaļā "Dokumenti".


Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums