Jaunumi

Palīgs ikdienā - Mammamma

Kad ģimenē ir ienācis mazulis, parasti tas sagādā prieku. Tomēr vienlaikus tas prasa arī daudz spēka, lai tiktu galā ar ikdienas rūpēm. Nereti mamma tā arī paliek neizgulējusies, nepaēdusi un ar iekšēju neapmierinātību par to, ka nekas vairs nenotiek kā iepriekš. Ja nav iespējams saņemt atbalstu no pašu ģimenes vai draugiem, Ziedot.lv aicina iesaistīties jaunā projektā „Mammamma”. Šāda iespēja tiek piedāvāta arī Talsu novadā.

Projekts piedāvā praktisku palīdzību ģimenēm, kurām ir mazulis līdz 1 gada vecumam. Mammammas ir īpaši apmācītas un, ierodoties pie ģimenes, reizi vai divas nedēļā uz pāris stundām, var iedot mammai atelpas mirkli, blakus telpā pieskatot mazuli. Viņa var palīdzēt mammai iziet ar bērniņu pastaigā. Viņa var paspēlēties ar vecāko brāli vai māsu, lai mamma var izbaudīt mierīgu kopā būšanu ar mazo bēbīti. Mammamma var doties arī līdzi uz ārsta vizīti, īpaši, ja ģimenē ir dvīņi. Viņa var pagatavot mammai vienkāršu siltu ēdienu, ko tik grūti izdarīt ar bērniņu uz rokām, un vienlaikus paklausīties jaunajā mammā, kliedējot viņas vientulības izjūtu.

Lai projekta organizatori piemeklētu ģimenei piemērotu Mammammu, jāveic vienreizēja iemaksa 10 eiro apmērā. Mammammas pakalpojuma izmaksas ģimenei ir 2,50 eiro par stundu. Bet, ja ģimenei ir trūcīgas ģimenes statuss vai krīzes situācija, ko var apliecināt sociālais dienests, tad organizatori var izskatīt iespēju Mammamas darba izmaksas segt no projekta līdzekļiem.

Pieejama pieteikuma veidlapa atrodama mammaaja.lv.

/Foto: mammaaja.lv/

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums