Jaunumi

Mantu labotava Talsos plāno kļūt par tradīciju

Mēs ticam, ka vienmēr ir veidi, kā kopīgiem spēkiem radīt labāku pasauli. Tāpēc vēlamies jūs ielūgt uz jau otro „Mantu labotavu“ Talsos, kur varēsiet iemācīties, kā savām salūzušajām lietām piešķirt otru elpu.

Vai vēlies ietaupīt mazliet naudas? Vai vēlies samazināt atkritumu daudzumu? Vai vēlies iegūt jaunas prasmes vai arī vienkārši tevi māc ziņkārība? Ja tev patīk mūsu ideja vai atbildēji apstiprinoši uz kādu no iepriekšējiem jautājumiem, tad „Mantu labotava“ ir labākā vieta, ko apmeklēt 10.februārī.

Mēs esam sapulcinājuši jaukus un interesantus cilvēkus jeb „labošanas guru“, kas palīdzēs salabot jūsu salūzušās lietas. Viņi varēs gan jums iemācīs salabot, gan ļaus to paveikt pašiem, mazliet palīdzot ar padomu. Jūsu palīdzība un klātbūtne ir nepieciešama, jo šī nebūs parasta labotava, bet gan vieta, kur socializēties un mācīties.

Mēs varēsim jums palīdzēt ar sekojošām lietām:
• elektronisko ierīču remontu;
• apģērbu un rotaslietu labošanu;
• koka un metāla lietu labošanu.

(Ja proti salabot ko citu vai zini kādu, kurš to prom, dod mums ziņu.)

Mūsu „labošanas guru“ ir prasmīgi un entuziastiski cilvēki, kas vēlas palīdzēt un iemācīt citiem jaunas prasmes. Tomēr iesakām necerēt uz ļoti lieliem brīnumiem, jo mēs nebūsim profesionāļi, bet cilvēki, kam šādas lietas ir hobijs. Ja mūsu „guru“ nevarēs salabot jūsu lietas, mēs centīsimies jums dot padomu, kurp doties, lai jūsu lieta atgūtu dzīvību.

Ja jums ir kādas šaubas vai jautājumi, nekautrējieties un droši jautājiet mums. Un vēl – ņemiet vērā, ka pasākums notiks otrajā stāvā, tāpēc varētu būt problēmu ar izmēros ļoti apjomīgu lietu uznešanu augšā.

Kafija un tēja būs pieejama par nelielu ziedojumu.

Rūpēsimies par dabu, sava maciņa biezumu un apgūsim jaunas prasmes!
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums