Jaunumi

Labdarības bumbu rallijs būs arī šogad

Dižmāras tirgū 13.augustā tradicionāli atgriezīsies arī Labdarības bumbu rallijs, kurā ikvienam būs iespēja gan cīnīties par balvām, gan reizē arī paveikt labu darbu - atbalstīt vides mākslas objektu topošajā Skaņu starā.

Apmaiņā pret ziedojumu ikviens interesents iegūs Labdarības bumbu rallija karti ar unikālu numuru, kas tiks uzrakstīts arī uz ziedotāja izvēlētās bumbiņas. Noslēgumā 13.augustā plkst.13.00 tās tiks ripinātas lejā no Talsu pilskalna – pirmās, kas finišēs pilskalna pakājē, saņems Talsu novada fonda draugu un atbalstītāju sarūpētās balvas. Šobrīd balvu fonds vēl top, bet parasti tas ir plašs un ļoti dažāds - saldumi, rokdarbi, vīni, dāvanas atpūtai, garšas kārpiņām, medus, un daudzus citus labumus.

Dižmāras tirgus laikā Labdarības bumbu rallija kartes varēs iegādāties Talsu novada fonda stendā netālu no A.Reinholda fotosalona.

"Arī es vēlos dot ieguldījumu Skaņu stara skanēšanā, jo mūzikai manā dzīvē vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīga loma. Būtu brīnišķīgi, ja tajā atrastos tikai Talsiem raksturīgs, īpašs vizuāls un ar skaņu saistīts vai skanīgs objekts," tā saka Talsu novada fonda dalībniece un arhitekte Indra Kļaviņa, kura ir arī autore Talsu pakalnu loka dzīvināšanas plānam. Tajā astoņi Talsu saulītes stari iedzīvosies pilsētvidē, un jau vairākus mēnešus Indra Kļaviņa vides mākslas objektam vāc ziedojumus ar savu grāmatu "Roterdamas raibās rindiņas". Labdarības bumbu rallija dalībnieki varēs atbalstīt ideju, kas Talsiem ļaus tapt īpašākiem.

Labdarības bumbu rallijs ir akcija, kas saliedē arī pašus Talsu novada fonda biedrus, jo daudzi iesaistās gan balvu meklēšanā un pat gatavošanā, gan biļešu izplatīšanā un pasākuma dienā palīdz arī akcijas veiksmīgas norises nodrošināšanā.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums