Jaunumi

Jaunais projektu konkurss veltīts Sabilei

Līdz 1.decembrim Talsu novada iedzīvotāju grupas un nevalstiskās organizācijas var pieteikt savas radošās idejas projektu konkursam „Sabiles vidi veidojam paši”, kas tieši Sabilei tiek veltīts pirmo reizi. Konkursa finansējumu veido „Sarades namiņa” atjaunošanai vāktie ziedojumi.
Projektu programmas 2021. gada konkursa „Sabiles vidi veidojam paši” mērķis ir veicināt Sabiles un tās apkārtnes iedzīvotāju iniciatīvas un mudināt iedzīvotājus sadarboties apkaimes jautājumu risināšanā. Projekta kopējais finansējums ir 2000 EUR, un katrai idejai pieejamais finansējums ir līdz 400 EUR, un tām jābūt īstenotām Sabiles pilsētas vai Abavas pagasta teritorijā.

Projekta aktivitātes varēs sākt īstenot no 2021.gada 10.decembra līdz 2022.gada 1.maijam.

Konkursa „Sabiles vidi veidojam paši” nolikums un pieteikuma anketa atrodama Talsu novada fonda mājas lapā sadaļā „Dokumenti”, un visas idejas iesniedzamas elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi tnf@tnf.lv, līdz 1.decembrim plkst.12.00. Projektu vērtēšanā piedalīsies ne tikai Talsu novada fonda, bet arī Sabiles pārvaldes un „Sarades namiņa” pārstāvji.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums