Jaunumi

Franču mūzika atklāj jauno Sabiles mākslas, mūzikas un tūrisma centru

Sabile ir pilsēta ar odziņu. Nu tām pievienojusies vēl viena un tāda ļoti, ļoti īpaša – jaunais Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs. Covid-19 ierobežojumi atklāšanas svētkus vēl neļauj svinēt, taču pirmo māksliniecisko dzirksti varēja just atvērtajā mākslas nodarbībā. Te savstarpēji saspēlējās un viens no otra mācījās Latvijas un Francijas mūzikas skolotāji, te bērni mākslas darbos iemūžināja atjaunoto ēku.

Uz plosta Abavā savas nacionālās muzikālās prasmes viens otram ierādīja un duetus ieskandināja mūzikas pasniedzēji Līva Birkenšteina no Talsiem un Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgais Rae Fabre no Lionas (Francija).

Sabilē iespējams ir viss. Tapušas jau idejas par turpmākajiem jaunā centra pasākumiem, kas būs kā magnēts gan vietējiem, gan tuviem un tāliem viesiem. Taču šobrīd atliek gaidīt brīdi, kad kultūras dzīve Latvijā atkal būs dzīva un Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra ideju vīzijas kļūs par realitāti.

Ieskatīties ārtelpas atklāšanas pasākumā iespējams šeit - https://youtu.be/ne_3CL5imqY
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums