Jaunumi

Daudzbērnu ģimenes smelsies spēku svētku koncertā

Svētdien, 15.novembrī, uz lielkoncertu „Latvijas spēka dziesmas” dosies vairākas daudzbērnu ģimenes no Talsu novada. Iespēju smelties spēku un baudīt svētku mirkli mūspuses dižģimenēm dāvina Lūgšanu brokastu dalībnieki.

Lielkoncerts veltīts Latvijas 97.gadskārtai, un programmā iekļauti tie skaņdarbi, kas cauri laikiem latviešiem bijuši īpaši nozīmīgi – „Manai tautai”, „Dzimtā valoda”, „Daugaviņa”, „Brīvību Latvijai”, „Sena kalpu dziesma” un daudzas citas. „Mūzika, vārdi, dziesmas kā spēks vienmēr ir vienojuši mūsu valsti un dziesmas. Mēs to darām, ticot un apzinoties, ka ikviens vārds, katra skaņa rada mūsu realitāti. Tālab šis koncerts ir kā mūsu kopīgā lūgšana un pateicība par mūsu neatkarīgo valsti – Latviju,” saka aktrise Rēzija Kalniņa, kas būs viena no koncerta māksliniecēm.

Biļetes uz lielkoncertu „Arēnā Rīga” ģimenēm dāvina Lūgšanu brokastu dalībnieki, kas labdarībai ziedoja 1975 eiro – tas ļauj svētkus sagādāt 20 Talsu novada daudzbērnu ģimenēm. Saņemot dāvinājumu, ģimenes bija ļoti patīkami pārsteigtas un patiešām pateicīgas.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums