Jaunumi

Bērni vēlēja veiksmi Talsu rallija dalībniekiem

Nedēļas nogalē starts tika dots ne tikai Talsu rallijam, bet arī projektam „mini AUTO maxi PRIEKS", kurā 45 bērni no Talsu, Rojas un Dundagas novadiem mācīsies gatavot miniatūrus koka auto modeļus. Lai izpētītu, kādas izskatās īstās sacīkšu automašīnas, un novēlētu veiksmi Čempionu rallijā, bērni sestdien tikās ar profesionāliem autobraucējiem.

Zilas, rozā, oranžas, sarkanas un raibas automašīnas rotāja zīmējumus, ko projekta dalībnieki pasniedza autobraucējiem, kas sēdēja pie vēsturisko Youngtimer automašīnu stūres, un Talsu puses autobraucējiem Elvisam Hermanim un Reinim Vilsonam. Veiksmes vēlējumi, lai izdodas būt ātrākajiem un precīzākajiem, arī viņu kolēģiem Gatim Veilandam, Emīlam Blūmam un diviem Tomiem, kas brauc vienā ekipāžā - Tomam Lielkājim un Tomam Pirktiņam - kuri ļoti iepriecināja vienu no bērniem, uzdāvinot savu cepuri. Ne mazāk priecīgi acis mirdzēja arī pārējiem, aptaustot un izpētot mašīnas, ērti iekārtojoties pilota krēslā, simboliski pagrozot stūri un saņemot autogrāfus no saviem favorītiem.

Paši pie savu mini automašīnu izgatavošanas pirmie ķersies dundadznieki, kuriem radošās darbnīcas paredzētas jūnijā. Tālāk radošais process turpināsies Talsos un Rojā, bet Talsu puses autobraucēji un projekta dalībnieki tiksies vēlreiz septembrī, kad bērni īpašā mini koka automobīļiem paredzētā trasē pārbaudīs, kura izgatavotais auto ir veiklākais. Tad arī būs iespēja noskaidrot, kurš šajā trasē veiklāks - projekta „Mini AUTO maxi PRIEKS" bērni vai profesionālie Talsu rallija dalībnieki.

Projektu finansiāli atbalsta Ziedot.lv brīvā laika programma „Štābiņš".


Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums