Jaunumi

Bērni atver sirdis labestībai

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir brīdis, kad ikviens vēlas kādam pateikt paldies, kādu iepriecināt, samīļot, tas ir laiks, kad cilvēki atver savas sirdis labestībai.

„Mīlēt nevis ar vārdu, bet sirdi,” tā, uzrunājot četras Talsu novada daudzbērnu ģimenes, kas bija PII „Kastanītis” labdarības pasākuma „No sirds uz sirdi” goda viesi, sacīja iestādes vadītāja Inga Spruģevica. Ideja kopā ar bērniem uzburt svētkus tiem, kam ļoti nepieciešams, radās skolotājai Gintai Dembergai. To, kādu gandarījumu un sirds prieku dod palīdzēšana citiem, viņa jau izbaudījusi kopā ar savu ģimeni, tāpēc labdarības ideja atbalstu guvusi arī viņas darba vietā. Kopā ar Talsu novada fondu tika atrastas tās ģimenes, kurām pārsteiguma mirklis svētkos bija patiešām nepieciešams. „Labi un mīļi darbi ir jādara katru dienu, bet īpašs laiks ir Ziemassvētki, jo tas ir brīnumu laiks. Un kā skolas laikā mans dēls rakstīja sacerējumā: „Nebūsim pelēki, ielaidīsim sirdī prieku un krāsas. Darīsim labu citiem un baudīsim dzīvi!”” atzina pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Ginta Demberga.

Ziemassvētku labdarības pasākumā „No sirds uz sirdi” mazās „bitītes” dziedāja dziesmas, skaitīja dzejoļus un gāja jautrās rotaļās. Savus talantus apliecināja arī uzaicinātās daudzbērnu ģimenes, kas gan parādīja, kādus dzejoļus iemācījušās, gan nodemonstrēja patiešām ievērības cienīgu medaļu kolekciju, kas izcīnītas sportā. 

Svētkos dāvanas daudzbērnu ģimenēm bija sarūpējuši bērnu vecāki, bērnudārza darbinieki un saldumu paciņas Ziemassvētku vecīša maisā salika SIA „Skrīveru Saldumi”. Dāvanas izvēlētas no saraksta, ko sastādīja pašas ģimenes, iekļaujot tām tik ļoti nepieciešamās lietas. Pēc pasākuma ģimenes atzina, ka ir ļoti priecīgas gan par kopīgo pasākumu, gan dāvanām, kas viņu ikdienu padarīs priecīgāku un krāsaināku.

Talsu televīzijas sagatavoto video par pasākumu var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=U5NBlB6aTvk
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums