Jaunumi

Aicinājums atbalstīt ugunsnelaimē cietušās ģimenes

Ceturtdien, 4.jūnijā, postošā ugunsgrēkā Baznīcas laukumā bez pajumtes palika 9 ģimenes. Talsu novada fonds un projekts „Palīdzi man, sirdscilvēk!" aicina ikvienu atbalstīt nelaimē nonākušos cilvēkus un palīdzēt viņiem atkal nostāties uz kājām.

Ēkā pilnībā ir izdedzis jumta stāvs, nopostot visu jumta konstrukciju. Veicot ugunsgrēka dzēšanas pasākumus, ar ūdeni saliets ne tikai otrā stāva pārsegums, bet arī zemāk esošās telpas līdz pirmajam stāvam, kā arī starpstāvu pārseguma konstrukcijas. Atrašanās ēkā šobrīd nav vēlama, lai izvairītos no nelaimes gadījumiem.

Talsu novada pašvaldība ģimenēm ir piedāvājusi dzīvojamo platību - dažas to pieņēmušas, bet citas pašas meklē jaunu patvērumu. Ģimenēm piešķirts arī vienreizējs pabalsts, pārtikas un higiēnas preces, nepieciešamības gadījumā arī psihologa konsultācija.

Taču ugunsnelaimē cietušajiem nepieciešama arī līdzcilvēku palīdzība, lai sakārtotu jaunās mājvietas. Šobrīd ziedojumos saņemti 250 EUR un vairāki mantiskie ziedojumi - mēbeles, trauki, gultasveļa, pannas, apavi un citas lietas.

Mēs aicinām regulāri ielūkoties www.tnf.lv un https://www.facebook.com/palidziman, jo, tā kā ģimenes tikai šobrīd tiek apzinātas, tad vajadzību saraksts tuvākajās dienās augs.

Mantiskos ziedojumus katru darba dienu no plkst.9.00 līdz 17.00 var nogādāt Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a (kinoteātra „Auseklis" otrajā stāvā). Par iespēju atbalstīt ģimenes aicinām sazināties arī pa tālruņiem 26596146 (Iveta), 20054150 (Tatjana), 25153703 (Dace), 25937564 (Sanita), 26373122 (Jana).

Ģimenes iespējams atbalstīt arī ar naudas ziedojumu, pārskaitot līdzekļus uz bankas kontu LV87UNLA0050017096893 (a/s „SEB banka").

Talsu novada fonds
Reģ.nr. 50008073841
Maksājuma mērķis: ziedojums ugunsnelaimē cietušajiem

Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti, lai palīdzētu ģimenēm iegādāties nepieciešamās lietas un materiālus jaunas dzīves vietas sakārtošanai.
/Foto: Andris, www.apollo.lv/

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums